امروز در سایت

سایر مطالب امروز

سقوط بالگرد امداد در مشهد+تصاویر

مجموعه :خبر

صبح امروز یک فروند بالگرد هوانیروز در حین انجام ماموریت امداد رسانی سقوط کرد و در این حادثه ۱۰ سرنشین بالگرد جان سپردند.

 

خلبان و ۳ نفر از کارکنان هوانیروز ارتش به شهادت رسیدند 


در پی سانحه یک فروند بالگرد هوانیروز در حین انجام ماموریت امداد رسانی خلبان و ۳ نفر از کارکنان ارتش به فیض شهادت نائل آمدند.
به گزارش مهر، این بالگرد از نوع ۲۱۴ و در اجرای طرح های عملیات مردم یاری، حین انجام ماموریت با ۱۰ سرنشین بود که در این حادثه چهار نفر به شهادت رسیدند.

در این حادثه چهار نفر از جمله سرهنگ مسعود شاه ویسی خلبان، سروان هوبان مرتضوی کمک خلبان، سرگرد سید جعفر قاری مسئول امنیت پرواز و استوار یکم علیرضا پیر مغان خدمه پرواز به شهادت رسیدند.

بالگرد در حین انجام ماموریت و کمک به سانحه دیدگان جاده ای ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح دچار سانحه شد که شش نفر از مجروحان تصادف جاده ای نیز جان خود را از دست دادند.
کشته شدگان سانحه بالگرد فرهنگیان خراسان رضوی هستند 

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی به فارس گفت: کشته شدگان بالگرد مشهد فرهنگیان خراسان رضوی هستند.
رمضانعلی محمدزاده در ارتباط با سانحه دیدگان حادثه سقوط بالگرد در منطقه خین عرب مشهد با تایید فرهنگی بودن کشته شدگان اظهار کرد: کشته شدگان بالگرد صبح امروز فرهنگیان منطقه احمدآباد مشهد هستند.

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی افزود: صبح امروز سانحه رانندگی در حوزه بخشداری احمدآباد مشهد رخ داد که تعدادی از از سانحه‌دیدگان به بیمارستان نزدیکی منطقه اعزام شدند و تعدادی نیز با بالگرد در حال انتقال به بیمارستان طالقانی بودند که بالگرد در منطقه خین عرب سقوط می‌کند.

 

پارسی نو

 

پارسی نو

 

پارسی نو

 

پارسی نو

 

آریا حجازی، مدیر کل پزشکی قانونی استان خراسان رضوی اعلام اسامی کشته شدگان حادثه سقوط بالگرد در این استان را به شرح زیر اعلام کرد:

۱٫ هوبان مرتضوی: کادر پروازی

۲٫ علی رضا پیرمغان: کادر پروازی

۳٫ مسعود شاهوردی: کادر پروازی

۴٫ حمید رضا اکرمی: مصدوم حادثه مینی بوس

۵٫ فرشته داوودی: مصدوم حادثه مینی بوس

۶٫ مهدی مهدی زاده: پرسنل اورژانس

۷٫ کاظم سعیدی

۸٫ آزیتا حسینی: مصدوم حادثه مینی بوس

۹٫ نعمت ایرانی

۱۰٫ سید جعفر قاری

 

 

پاسخ دهید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

حوادث

کد بانو