• همکاری در فروش موسسه آرمان
  عینک   ساعت CK
  تاریخ انتشار : پنجشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ | دسته بندی : خبر,پیشنهاد سردبیر | 3,305

  نتیجه جهاد جنسی در سوریه+ عکس


   

  پارسی نو : اخیراً در شبکه‌های اجتماعی تصاویر و خبرهایی منتشر می‌شود که حاکی از آن است که زنانی که فریب دروغ‌های مفتی‌های وهابی را خورده و به جهاد نکاح(!) در سوریه رفته‌اند و هر روز به همبستری یکی از تروریست‌ها برای شهوت‌رانی درمی‌آیند نوزادانی به وجود آمده‌اند که به محض زایمان مادران‌شان دفن می شوند و یا بدون هیچ مسؤولیتی در میان خرابه‌ای رها می‌شوند تا بمیرند.

  نتیجه جهاد جنسی در سوریه+ عکس

  این نوزادان که حاصل ازدواج‌های زنان فریب‌خورده با تروریست‌های سوریه هستند اصلاً مشخص نیست متعلق به چه کسی است چون این زنان که برای جهاد نکاح به سوریه رفته‌اند روزانه توسط تروریست‌ها مورد سوءاستفاده جنسی قرار می‌گیرند و موازین شرع را رعایت نمی‌کنند و فقط برای هوس‌رانی تروریست‌ها آماده هر کاری هستند و خودشان را با کمترین بها در اختیار تروریست‌ها قرار می‌دهند.

  نتیجه جهاد جنسی در سوریه+ عکس

  این نوزادها که حاصل ازدواج‌های زنان بی‌بند و بار و و مردان شهوت‌ران هستند پس از چند روز که شکل گرفته‌اند سقط می‌شوند و همچون تکه‌گوشتی در خرابه‌های سوریه رها می‌شوند تا غذای حیوانات درنده شوند.

  نتیجه جهاد جنسی در سوریه+ عکس

   زنان سوری در اردوگا

   

  نتیجه جهاد جنسی در سوریه+ عکس

  زنان فریب خورده فرمان جهاد جنسی

  بر اساس گزارش‌های دریافتی و تصاویر منتشرشده هر روز در نقاط مختلف سوریه که تحت سلطه تروریست‌هاست نوزادهایی بسیار کوچک رها شده‌اند که این صحنه‌ها بسیار تکان‌دهنده است اما تروریست‌ها هیچ توجهی به این مسائل ندارند و همچنان به شهوت‌رانی خود ادامه می‌دهند.

  گزارش‌های منتشرشده از سوی حامیان حقوق بشر در سوریه در شبکه‌های اجتماعی، آن قدر این مسائل را هولناک گزارش داده‌اند که نمی‌توان آنها را وصف کرد.

  نتیجه جهاد جنسی در سوریه+ عکس

  رکورد دار عمل فحشا در زنان شرکت کننده در جهاد جنسی
  برخی تروریست‌های سوریه که هیچ محدوده و قانونی را برای خود قائل نیستند وقتی متوجه حامله‌بودن زنی که به همبستری آنها درآمده است، می‌شوند به طریقی ضد بشری جنین شکل‌گرفته را از رحم زن خارج می‌کنند و سر می‌بُرند که تصاویر این اقدامات ضد انسانی آنها در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده و قابل مشاهده است

  نتیجه جهاد جنسی در سوریه+ عکس

   

  منبع:باشگاه خبرنگاران


   

  از دست ندهید:

   
  نوزادی با نادرترین بیماری دنیا +عکس
  آهنگ ساز صاحب نام ایرانی در کلاه پهلوی+عکس
  عکس هایی زیبا از طلوع و غروب خورشید همراه با حیات وحش
  ترس اوباما از همسرش به خاطر رد يک رژ لب +تصاوير
  كم جمعيت ترين كشور جهان + عکس
  کارت پستال زیبا تبریک ولادت امام حسین (ع)
  اعضای گروه وان دایرکشن و مادرانشان / تصاویر
  عکس باران کوثری در پشت صحنه کنسرت همایون شجریان

  کاور جواهرات نگهدارنده شال و روسری

  ارسال یک پاسخ  پارسی نو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت انگلیسی (فینگلیش) خودداری نمایید

  تصاویر