مجتبی جباری در آستانه بازگشت به استقلال

مجموعه :ورزشی

جباری از پیوستن به سپاهان پشیمان است و مدام با مربیان سابقش در استقلال تماس می گیرد. او به یکی از نزدیکان خود گفته دیگر دوست ندارد در سپاهان ادامه بدهد. شاید جباری زودتر از موعد اصفهان را به مقصد تهران و استقلال ترک کند. حتی قبل از نیم فصل…

مجتبی جباری در گفت و گویی که با یکی از نزدیکانش داشته از وضعیت نا مطلوب سپاهان گله کرده است. شماره هشت سابق باشگاه استقلال که خیلی زودتر از آنچه تصور می شد از پیوستن به سپاهان پشیمان شده حالا قصد دارد قبل از نیم فصل ساکش را به سمت تهران ببندد. مقصد بعدی جباری بدون شک  استقلال خواهد بود چرا که مجتبی مربیان استقلال را نیز در جریان مشکلاتی که او حالا در اصفهان با آن دست و پنجه نرم می کند قرارداده است.

یکی از مربیان استقلال نیز گفت و گویی با مجتبی داشته و به وی گفته است که طی روزهای آتی با فتح الله زاده درباره بازگشتش به استقلال صحبت های مفصلی انجام خواهد داد. این درحالی است که فتح الله زاده به مسئولان حقوقی باشگاه استقلال دستور داده فعلا داستان شکایت از جباری را پیگیری نکنند. البته اصفهانی ها نیز در جدایی جباری نقش اساسی خواهند داشت و باید دید آیا مسئولان باشگاه سپاهان با جدایی جباری موافقت خواهند کرد یا خیر.

پاسخ دهید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

حوادث

کد بانو